Açıklanan diş eti kanaması için ne yapmalı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

osmann Sebep diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında farklı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök dâhilerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun tarafünden amaliyat oldum peki ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Spesiyalist hekim Ne saat çekildi ? elan yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Henüz sonra geçer.

İrem Selam hocam yaklaşık 1 kamer önce yağsız fakat hızlü bir ızdırapyla esasladı diş dertm, alt soldan 2. ile henüz sonrasında diğerlerine de vurmaya mirladı soldan 4. ye kadar geldi çenemi oynatamıyorum, sızlıyor. görünür de bi şişlemlik yasak lakin belli şiş hissediyorum.

Spesiyalist hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik devalarınızı kullanmaya devam ediniz.

Bilirkişi doktor He balkılar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi icap ama diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize mebdevurunuz.

naz Merhaba.benim madun damağında anif bir şkârlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

Mahir doktor Yararlı yakın teşhis ve muhik terapi uygulaması gerçekleştiriyor. Vecalarınız kabil. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Mütehassıs hekim Diş röntgen filminize göre elan kemiksiz bir şey söyleyebilirim.. Ama apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik dokuması kifayetli ise mutlaka implant öneririm..

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim hat tedavisi yapti ve dolgu kabilinden bisey doldurdu amma giderek o dolgu düstü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi sıkıntı yoktu lakin simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim nanay ama bastiramiyorum yeniden güya bisey batiyormus kabil oluyor doktora basvursam ne kabil otama uygulanir bana?

dilek altun Selam hocam çürük olan (nimsı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında bayan doktorum dışımi çıkardı ama 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

Dilek Hekim satma merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu vecalar sağ boşluküme etki yapar mı ? Çünkü sağ basarümde ağrılar oluşmaya temelladı.

Uzman doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı dair bir vukuf edinin..

Kompetan doktor Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş daha önce vecalarınız olmuş geçmiş lakin siz bu balkılara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

İrem röntgen çektirmiştim sorun 20 lik diş de bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi yalnız yaklaşık 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz üzere recommended you read iltihaplanmayı kurutup yeniden doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *