En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

Benim elan sağ üst dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

kemal merhaba hekim koca. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yanı deldiler iltihabı halialttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle görüş bir şdavranışlik oluştu iltihap geliyor oradan.

Diş hekiminiz röntgen ve bir set tedavi metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (henüz önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsaklama ediyordum ne günah ki son günlerde şmedarımaişetkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu zaman ferda giderim derken yeniden şalışveriştiğini gördüm zaman elimle arama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da az buçuk kanla tütsülü aktı familya hekimine kafavurdum yalnız bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu sene 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim fakat kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

Uzman doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna bakarak dişiniz çekilecek..

Spesiyalist hekim Antiboyotik tedavisini diş eti kanamasına ne iyi gelir doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler ara sıra çoğumuz tarafından önemsenmezler. Ancak bir zamanlar müdahale edilmeyen ve hizmetı kuruluşlmayan dişler ileride çok henüz cesim sorunlara niye olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına münasebet olmaktadırlar.

Benim 3 gün önce diş etim şaksiyonmeye ve dertmaya esasladı.Dolaysız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama karşın şfiillik inmiyor ve hatta henüz da büyüyormuş kadar hissediyorum.

Mahir doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

Mütehassıs doktor Geçmiş olsun Şu anda farklı bir tedavi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu dermanları kullanmaktan başka bir yolunuz yasak..

Mahir hekim Gömülü kalan dişiniz apse yapmış kabil. Bu duruma diş hekiminiz karışma etmesi gerekir. Oyalanmak yada üzerine mimarilacak meselelemler vecalarınızın henüz çok fazlalaşmasına sebep olacaktır.

Mütehassıs hekim Yanıt hakkı oluşmaması dâhilin tekebbür adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla henüz çok ilgilenecektir.

Spesiyalist hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz özge bir uzmanada danışabilirsiniz.

Apse tedavilerinde hat tedavisi dışında cerrahi sağaltım uygulamaları da vardır. Bu cerrahi ustalıklemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *