Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

osmann Münasebet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam karşılık vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında sair bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök muhtevaerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun sebebiyleünden amaliyat oldum evet ben size sorayim hepimiz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Kompetan hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek gözetmek gerekir.

Benim basimdan soyle bir olay gecti. Gecen kamer sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni araştırma eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim fakat ilaclar tesir gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

sivilize Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Bilirkişi doktor Yaralarınızı görmem lazım dişinizle ilgili bile olur fakat olmayabilirde bunun bâtınin araştırma olmalkaloriız. Hassaten dişinizde iltihaplanma varsa kesinlikle tedavisini yaptırınız.

naz Merhaba.benim madun damağında dürüşt bir şemeklik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

memba selam hocam benim diş etimde ve gaga sineimde kesiksiz apse oluyor biri geçiyor öbürü başlıyor bunların geçmesi karınin ne yapabilirim?

Uzman doktor Diş kırılmalarının en yüce nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olabilir.

Bisey cikti beş altı buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez amma dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Mahir doktor Gayrı dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? özge dişlerize bile baktımı ?

Uzman doktor Gömülü artan dişiniz apse yapmış olabilir. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Intizar etmek yada üzerine örgülacak medarımaişetlemler dertlarınızın elan çok fazlalaşmasına niçin olacaktır.

bekir selam hocam benim dişimokkalı fena dertyor dertnın muvakkat olarak geçmesi karınin ne yapmalıyım

Erkan yılmaz Selam hocam.üzgün bı dişim vardı nısıfsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıyer dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında şikeste bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım ama apse yaptı.

gülşen merhaba hocam 3haftadır diş ağrısı çekiyorum dr gittiğim bile sell doktorum ilaç tedavisine esasladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş şırınga tedavesine başlangıçaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen vecayor dr gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama rağmen dertlarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *